Mercedes SL AMG Mercedes Gazelle replika Zloty fanów marki Mercedes-Benz Zlot fanów Mercedes-Benz w Toruniu Mercedes CLS Mk Speed Mercedesy nad panoramą Torunia Mercedes Tomka Cieślaka Mercedes-Benz 190 Mercedes w drifcie Mercedes w wyścigach na 1/4 mili Zabytkowy Mercedes-Benz Mercedesy z różnych lat

AKTUALNOŚCI

Pomóżmy Ukrainie

Pomóżmy Ukrainie

Jeden z naszych klubowiczów, Edwin Trachanowicz, prowadzący w Toruniu przy ul. Skłodowskiej-Curie serwis motocykli wszystkich marek, chce wraz ze swoją firmą wspomóc naszych sąsiadów z ogarniętej wojną Ukrainy.

W piątek 04 marca tuż po zamknięciu serwisu, czyli o godzinie 18:00, sprzed siedziby firmy Toronto Moto Serwis na granicę z Ukrainą wyruszy 9-osobowy bus. Zabierze ze sobą rzeczy niezbędne dla podstawowej egzystencji, które zostaną przekazane potrzebującym Ukraińcom. Jeżeli chcecie wesprzeć tę niewątpliwie słuszną inicjatywę prosimy o dostarczenie darów rzeczowych, takich jak żywność długoterminowa, woda, kosmetyki, środki opatrunkowe i koce termiczne do siedziby Toronto Moto Serwis ul. Marii Skłodowskiej Curie 101e (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00).

W drodze powrotnej auto najprawdopodobniej zabierze ze sobą 7 uchodźców szukających schronienia przed wojną. Jeżeli darów będzie na tyle dużo, że nie zmieszczą się one do jednego auta, firma wyśle też dodatkowo busa dostawczego.

WSPIERAJĄ NAS:

Miasto Toruń Celmer Toruń Taurus Ochrona Toruń Kujawski Truck Center Pieprz i Wanilia
MK Speed

© Tomasz Niejadlik Media

Mercedes-Benz Club Toruń na Facebooku