Mercedes SL AMG Mercedes Gazelle replika Zloty fanów marki Mercedes-Benz Zlot fanów Mercedes-Benz w Toruniu Mercedes CLS Mk Speed Mercedesy nad panoramą Torunia Mercedes Tomka Cieślaka Mercedes-Benz 190 Mercedes w drifcie Mercedes w wyścigach na 1/4 mili Zabytkowy Mercedes-Benz Mercedesy z różnych lat

AKTUALNOŚCI

MOTO GUREK partnerem w zakresie logistyki i transportu

MOTO GUREK partnerem w zakresie logistyki i transportu

Firma z podtoruńskiego Grębocina do potrzeb organizacji Ogólnopolskiego Zlotu 2022 użyczyła nam namiot oraz jednego z busów ze swojej wypożyczalni.

MOTO GUREK to firma mieszcząca się przy ul. Kowalewskiej 46 w Grębocinie. Ma w ofercie wypożyczalni takie auta dostawcze jak chociażby: Citroen Jumper, Citroen Spacetourer czy IVECO Daily. Oprócz tego oferuje szeroki zakres przyczep (w tym m.in. kempingową oraz do przewozu motocykli i quadów), a także lawet samochodowych. MOTO GUREK to jednak nie tylko wypożyczalnia, ale też choćby serwis mechaniczny pojazdów, serwis wulkanizacyjny obsługujący zarówno samochody osobowe, jak i ciężarowe, a także punkt sprzedaży akumulatorów, filtrów i używanych części do aut wielu marek.
Właściciel, Michał Guranowski (z prawej), to prawdziwy pasjonat motoryzacji, były utytułowany kierowca rallycrossowy, z którym znamy się i współpracujemy już od wielu lat. Stąd możemy zapewnić, że to kolejna FIRMA GODNA POLECENIA. Więcej na temat przedsiębiorstwa i jego oferty na stronie MotoGurek.pl (kliknij!).

WSPIERAJĄ NAS:

Miasto Toruń Celmer Toruń Taurus Ochrona Toruń Kujawski Truck Center Pieprz i Wanilia
MK Speed

© Tomasz Niejadlik Media

Mercedes-Benz Club Toruń na Facebooku