Mercedes SL AMG Mercedes Gazelle replika Zloty fanów marki Mercedes-Benz Zlot fanów Mercedes-Benz w Toruniu Mercedes CLS Mk Speed Mercedesy nad panoramą Torunia Mercedes Tomka Cieślaka Mercedes-Benz 190 Mercedes w drifcie Mercedes w wyścigach na 1/4 mili Zabytkowy Mercedes-Benz Mercedesy z różnych lat

AKTUALNOŚCI

OGÓLNOPOLSKI ZLOT 2022 - DOBRY HOTEL, WYKWINTNY BANKIET!

OGÓLNOPOLSKI ZLOT 2022 - DOBRY HOTEL, WYKWINTNY BANKIET!

Zapraszamy do skorzystania z oferowanego przez nas w ramach Zlotu noclegu w nowoczesnym i wygodnym Hotelu Meeting***, a także do udziału w ekskluzywnym Bankiecie z Mercedesem który przygotuje kuchnia Hotelu Filmar****.

Uczestnicy Ogólnopolskiego Zlotu Mercedes-Benz w Toruniu 2022 w ramach jednej z trzech opcji wpisowego mogą skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty pobytu w HOTELU MEETING***. To sprawdzony i doskonale znany wielu naszym gościom obiekt, gdyż był bazą hotelową kilku naszych ostatnich edycji ogólnopolskich spotkań oraz jubileuszowego zlotu zabytkowych „gwiazd” Mercedes-Benz 130th Anniversary, który zorganizowaliśmy w 2016 roku z okazji 130-lecia Mercedesa. Zlotowicze zawsze wyjeżdżali z niego naprawdę zadowoleni.

Z racji na to, że mimo wcześniejszych planów jednak nie będą w nim zakwaterowywani uchodźcy z ogarniętej wojną Ukrainy, na tę chwilę WSZYSTKIE POKOJE pozostają do dyspozycji osób uczestniczących w naszej imprezie!

Estetycznie i nowocześnie urządzone pokoje, czystość, smaczne śniadania, spokój, bezpieczeństwo i bardzo miła, zawsze pomocna obsługa to tylko część atutów tego miejsca. Hotel jest częścią dużego kompleksu, w skład którego wchodzi też m.in. słynna w całej Polsce i zagranicą hala sportowo-widowiskowa ARENA TORUŃ, w której w minionych latach odbywały się imprezy nawet o randze mistrzostw świata i Europy m.in. lekkoatletyce i szermierce, a także co roku gości bardzo prestiżowy międzynarodowy meeting lekkoatletyczny Copernicus Cup z udziałem największych gwiazd "królowej sportu". W pokojach, które są przeznaczone dla uczestników naszego Zlotu, nocuje wiele sportowych sław. Uczestnicy naszego wydarzenia, którzy skorzystają z noclegu w Hotelu Meeting, będą mogli wraz z nami zwiedzić Arenę Toruń!

Ponadto w trakcie naszego spotkania, w sobotni wieczór 14 maja, w obiekcie odbędzie się wykwintny BANKIET Z MERCEDESEM, w ramach którego o podniebienia naszych gości zadba renomowana kuchnia HOTELU FILMAR****! Nasz klubowy kolega Łukasz Lofek, który jest jej szefem, wraz ze swoim wraz ze swoim zespołem zamierza zadbać o podniebienia nawet bardzo wybrednych zlotowiczów. Szykuje się prawdziwa integracyjna uczta, którą ze względu na zapowiadającą się atmosferę i podane poniżej menu wręcz grzechem byłoby opuścić. GORĄCO ZAPRASZAMY! Przypominamy, że w Bankiecie mogą wziąć udział również uczestnicy Zlotu, którzy nie korzystają z noclegów w Hotelu Meeting***, a także nasi Klubowicze!

Koszt pełnego wariantu uczestnictwa w Zlocie wynosi tylko 290zł/os., a sobotni udział w zlocie wraz z uczestnictwem w Bankiecie to wydatek raptem 150zł/os.! Zlot aut renomowanej marki wymaga zapewnienia uczestnikom szeregu WYSOKICH STANDARDÓW i my je ZAPEWNIAMY, co więcej, w BARDZO ATRAKCYJNYCH I PRZYSTĘPNYCH CENACH! Biorąc pod uwagę wysoką jakość warianty wpisowego zawierające oferowany przez nas nocleg i wyżywienie są naprawdę atrakcyjne!

Dla naszych gości, którzy będą potrzebowali noclegu już z piątku na sobotę (13/14 maja), Hotel Meeting za naszym pośrednictwem też może zaproponować duże rabaty!

 

BANKIET Z MERCEDESEM (sobota, 14 maja; Hotel Meeting***; catering: Hotel Filmar****)

MENU

 

Bufet Zimny

Schab sous vide z musem chrzanowym i świeżym szczypiorem

Łosoś grawlax, marynowany w soli morskiej i cukrze trzcinowym

Pasztet toruński z piklami pieczony w cieście francuskim

Tatar wołowy w polskiej wołowiny z dodatkami

Samosy wegańskie z sosem sweet chili

Włosie antipasti

Sałata wegańska z soczewicą, tofu oraz sosem chimichuri

Pieczywo, masło, pikle

Bufet Gorący

 

Zupy

Krem z młodych pomidorów z płatkami migdała

Żur kujawski na domowym zakwasie z jajkiem oraz kiełbasą

Dania główne w bufecie

Polędwiczka wieprzowa duszona w sosie kurkowym

Kotlet Gordon blue faszerowany serem i szynką

Zraziki wołowo-wieprzowe w sosie z duszenia

Dorsz kapski w sosie winno maślanym

Ziemniaki młode z wody ze świeżym koprem

Sezonowe warzywa z wody

 

Bufet deserowy

Kawa, herbata, woda, soki

 

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI I UDZIAŁU!

REGULAMIN ZLOTU (kliknij!)

KARTA ZGŁOSZENIA (kliknij!)

 

fot. Hotel Meeting

WSPIERAJĄ NAS:

Miasto Toruń Celmer Toruń Taurus Ochrona Toruń Kujawski Truck Center Pieprz i Wanilia
MK Speed

© Tomasz Niejadlik Media

Mercedes-Benz Club Toruń na Facebooku