Mercedes SL AMG Mercedes Gazelle replika Zloty fanów marki Mercedes-Benz Zlot fanów Mercedes-Benz w Toruniu Mercedes CLS Mk Speed Mercedesy nad panoramą Torunia Mercedes Tomka Cieślaka Mercedes-Benz 190 Mercedes w drifcie Mercedes w wyścigach na 1/4 mili Zabytkowy Mercedes-Benz Mercedesy z różnych lat

AKTUALNOŚCI

Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz w Toruniu 2022 - rejestracja uczestników

Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz w Toruniu 2022 -  rejestracja uczestników

Ruszyliśmy z rejestracją uczestników zlotu, którzy zamierzają skorzystać z naszej bazy hotelowej i zapewnianych przez nas posiłków. Znany jest też oficjalny program wydarzenia!

Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń na nasz majowy zlot. Obowiązek rejestracji dotyczy wyłącznie uczestników, którzy zamierzają skorzystać z oferowanych przez nas posiłków (w tym wykwintnego Bankietu z Mercedesem) i noclegu. Są 3 warianty uczestnictwa w wydarzeniu:

1. wariant pełnego uczestnictwa obejmujący nocleg w Hotelu Meeting *** (14/15.05) ze śniadaniem (15.05), popołudniowy posiłek na obiekcie MotoPark Toruń i wieczorny Bankiet z Mercedesem (14.05) przygotowany w bazie hotelowej zlotu przez kuchnię Hotelu Filmar**** - 290zł/os.

2. wariant dla osób niekorzystających z noclegu w naszej bazie hotelowej bez popołudniowego posiłku na obiekcie MotoPark Toruń, a zawierający wieczorny Bankiet z Mercedesem (14.05) przygotowany w bazie hotelowej zlotu przez kuchnię hotelu Filmar ****. - 150zł/os.

3. wariant dla osób niekorzystających z oferowanego przez nas noclegu i posiłków - 50zł od auta. Wariant ten nie wymaga wcześniejszych zapisów. Całej rejestracji w tym przypadku będzie można dokonać na miejscu w trakcie wydarzenia.

Znany jest też oficjalny program wydarzenia, który przeszedł pewne korekty w stosunku do jego wstępnej wersji. Najistotniejszą jest skrócenie wydarzenia z trzech do dwóch dni (sobota-niedziela), co ma związek głównie z niezależnymi od nas perturbacjami. Tutaj zaznaczamy jednak, że nie wpłynęło to w istotny sposób na zmniejszenie ilości atrakcji przewidzianych dla uczestników, gdyż jeden istotny punkt programowy dało się przesunąć na ostatni dzień zlotu, a ponadto ta zmiana spowodowała obniżenie kosztów uczestnictwa w pełnym wariancie. Gdyby jednak okazało się, że sporo uczestników zlotu planuje przyjazd do Torunia już w piątek, korzystając na własną rękę z innych miejsc zakwaterowania, to jesteśmy gotowi te osoby odpowiednio ugościć, zapewnić im już w piątkowe popołudnie możliwość wspólnego spotkania, a nawet skorzystanie z atrakcji, o których informowaliśmy wcześniej (np. zwiedzenie obserwatorium astronomicznego w Piwnicach) czy wizytę w toruńskim salonie Mercedes-Benz.

PROGRAM OGÓLNOPOLSKIEGO ZLOTU MERCEDES-BENZ W TORUNIU 2022 (14-15 MAJA)

Sobota, 14 maja

09.00 - 11.00 – wystawa aut przed halą sportowo-widowiskową Arena Toruń ze szczegółową prezentacją wybranych modeli;

10.00 – oficjalne otwarcie Zlotu, powitanie uczestników i gości specjalnych wydarzenia;

11.00 – wyjazd aut z sprzed hali Arena Toruń, przejazd kolumną aut ulicami miasta na obiekt MotoPark Toruń

11.15 - otwarcie bram MotoParku Toruń dla uczestników i widzów, przyjazd pierwszej grupy aut;

11.15-17.30 – wystawa aut w MotoParku Toruń (ul. Łukasiewicza 66, otoczenie toruńskiego toru samochodowego);

12.00-14.30 – I blok konkurencji rekreacyjnych (m.in. konkurencje dla dzieci, mistrzostwa w rzucie beretem, zawody w rzucie oponą);

12.30 – pokazy driftingu Mercedesami z m.in. udziałem wyczynowych zawodników driftingowych, I blok Drift Taxi (przejazdy dla chętnych);

13.30 – Mercedes Mini Trophy – próba sportowa na czas dla wszystkich chętnych (asfaltowa pętla toru samochodowego);

14.30 – II blok Drift Taxi;

14.30-17.00 – II blok konkurencji rekreacyjnych (m.in. konkurencje dla dzieci, konkurencje zręcznościowe dla dorosłych, przeciąganie ciężarówki – ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros [rywalizacja pomiędzy klubami, konkurencja zespołowa] oraz Super Ekspert – konkurs z wiedzy nt. marki i pojazdów Mercedes-Benz;

15.30 – treningowe przejazdy po torze własnymi autami dla wszystkich chętnych;

16.20 – III blok Drift Taxi + przejazdy treningowe;

17.30 – zakończenie pobytu w MotoParku Toruń, wyjazd z obiektu.

 

HOTEL MEETING [CZĘŚĆ WIECZORNA]

godz. 20.00 – Bankiet z Mercedesem (bankiet, catering, wieczorna impreza integracyjna).

 

Niedziela, 15 maja

08.15 - śniadanie dla osób nocujących w Hotelu Meeting;

09.00 – zwiedzanie hali sportowo-widowiskowej ARENA TORUŃ

09.50 – wyjazd kolumny aut z bazy hotelowej;

10.00 – pobyt na profesjonalnym torze kartingowym AWIX Racing Arena, przejażdżki gokartami o mocach 9 lub 13 KM;

11.15-11.40 – zwiedzanie Motoareny Toruń;

12.00 – 14.00 - wystawa aut w centrum Torunia - pobyt na Bulwarze Filadelfijskim w pobliżu Przystani Sportów Wodnych Toruń, oficjalne zakończenie Zlotu.

 

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w zlocie prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM WYDARZENIA.

KARTA ZGŁOSZENIA (dla uczestników korzystających z wariantu 1 lub 2).

 

Zapraszamy do rejestracji!

WSPIERAJĄ NAS:

Miasto Toruń Celmer Toruń Taurus Ochrona Toruń Kujawski Truck Center Pieprz i Wanilia
MK Speed

© Tomasz Niejadlik Media

Mercedes-Benz Club Toruń na Facebooku