Mercedes SL AMG Mercedes Gazelle replika Zloty fanów marki Mercedes-Benz Zlot fanów Mercedes-Benz w Toruniu Mercedes CLS Mk Speed Mercedesy nad panoramą Torunia Mercedes Tomka Cieślaka Mercedes-Benz 190 Mercedes w drifcie Mercedes w wyścigach na 1/4 mili Zabytkowy Mercedes-Benz Mercedesy z różnych lat

AKTUALNOŚCI

Program 11 Ogólnopolskiego Zlotu już jest!

Program 11 Ogólnopolskiego Zlotu już jest!

Po długiej zimowej przerwie znowu budzimy się do życia! Zapraszamy na 11 Ogólnopolski Zlot z Mercedes Toruń Club!

Nasze stowarzyszenie bynajmniej nadal istnieje i działa! Był okres, kiedy trochę zwolniliśmy, a wręcz przystanęliśmy, ażeby trochę podładować akumulatory, jednak znowu ruszyliśmy do przodu i zaczynamy przyspieszać!

Oto długo oczekiwany przez wielu program 11. Ogólnopolskiego Zlotu z Mercedes Toruń Club. Wiemy, że niektórzy przyzwyczajeni do wcześniejszej formuły naszych zlotów mogą być trochę zaskoczeni, ale my już przed X Zlotem, dwa lata temu, informowaliśmy, że jest to ostatnie spotkanie organizowane przez nasze stowarzyszenie według tamtej, masowej koncepcji. Teraz pod wieloma względami zaczynamy nowy rozdział w historii naszego klubu. Dotyczy to też zlotów. Jesteśmy dumni z naszej przeszło 11-letniej historii, wcześniejszych dokonań, w tym wszystkich dotychczasowych zlotów, jednak teraz pora na coś nowego. To będzie zlot według nieco zmienionej formuły, bardziej kameralny, ale przez to też bardziej nastawiony na wspólną turystykę i integrację. Bardzo zależy nam na wyjątkowej atmosferze. Taka koncepcja zlotu nie przewiduje opcji jednodniowej, jak miało to miejsce w przypadku zlotów w latach 2009-2017! Z dumą zakończyliśmy jeden etap, teraz zaczynamy kolejny i wierzmy, że także te nasze pomysły, wysiłki i działania wiele osób doceni i zechce wspólnie z nami świetnie się bawić oraz przy tym razem z nami promować naszą ukochaną markę Mercedes-Benz. ZAPRASZAMY!

Program

11 OGÓLNOPOLSKIEGO ZLOTU Z MERCEDES TORUŃ CLUB

(Ciechocinek/Toruń, 07-09 czerwca 2019r.)

 

Piątek, 07.06.2019

14:00 - otwarcie biura Zlotu w Hotelu & Spa SANRA (ex. TeoDorka) w Ciechocinku przy ul. Słońsk Dolny 29 (http://teodorka.pl/);

16:50 – wyjazd kolumną aut z bazy Zlotu do centrum Ciechocinka;

17:00 – wystawa Mercedesów na deptaku w Ciechocinku;

17:30 – początek zwiedzania Ciechocinka z przewodnikiem – główne atrakcje miasta (m.in. założony w XIX wieku ciechociński Park Zdrojowy ze słynnymi dywanami kwiatowymi, Partery Hellwiga, Skwer Excentryków z zespołem fontann i systemu iluminacji, muzeum warzelni soli, zabytkowa pijania wód mineralnych, ciechocińskie Łazienki, tężnie),

Atrakcje turystyczne Ciechocinka: http://ciechocinek.pl/place/atrakcje/

20:45 – powrót do bazy hotelowej Zlotu;

21:00 – kolacja;

21:30 – początek imprezy integracyjnej przy ognisku.Sobota, 08.09.2019

08:30 – śniadanie w hotelu;

09:00 – początek konkurencji i zabaw rekreacyjnych dla chętnych na terenie ośrodka SANRA (m.in. XI Mistrzostwa Polski w Rzucie Moherowym Beretem, rzut oponą, konkurencje ze sprzętem sportowym, gry i zabawy dla dzieci);

10:45 – wyjazd kolumny aut z bazy Zlotu;

11:00 – przyjazd aut na miejsce oficjalnego otwarcia Zlotu, wystawa Mercedesów na deptaku w Ciechocinku;

12:00 – oficjalnie otwarcie Zlotu;

12:15 – początek Rajdu Turystycznego „Mercedes Rally 2019” o Puchar Burmistrza Ciechocinka (start pierwszej załogi, poznawanie najważniejszych atrakcji turystycznych okolicznych miejscowości, 1 próba sportowa dla kierowców na czas, konkurencje rekreacyjne, testy z wiedzy turystycznej, z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym i wiedzy o marce Mercedes-Benz);

18:00 – przyjazd pierwszej załogi na metę Rajdu na terenie bazy Zlotu;

19:00 – kolacja;

21:30 – Biesiada z Mercedesem (bankiet z zabawą taneczną i innymi atrakcjami).

 

Niedziela, 09.06.2019

09:00 – śniadanie w hotelu;

10:00 – opuszczenie bazy Zlotu, parada ulicami Ciechocinka, wyjazd kolumną do Torunia;

11:00 - pobyt na profesjonalnym torze kartingowym AWIX Racing Arena, przejażdżki gokartami o mocach 9 lub 13KM (dla chętnych);

12:30 – oficjalne podsumowanie Zlotu, nagrodzenie zwycięzców konkurencji;

12:45 – wyjazd kolumny aut z toru AWIX Racing Arena, parada ulicami Torunia;

13:00 – początek wystawy Mercedesów w centrum Torunia (Błonia Nadwiślańskie – Bulwar Filadelfijski);

15:00 – zakończenie wystawy i Zlotu.Uczestnicy zakwaterowani w bazie hotelowej Zlotu, w ramach wpisowego mogą bezpłatnie korzystać ze Strefy Wellness - saun i jacuzzi Hotelu SANRA. Zainteresowane osoby mogą odpłatnie skorzystać również ze wszystkich pozostałych atrakcji z szerokiej oferty med&spa&wellness oferowanych przez ośrodek (więcej: http://teodorka.pl/index.php/medspa/).Program może ulec jeszcze niewielkim zmianom. W najbliższych dniach zostanie opublikowany oficjalny regulamin Zlotu i ruszą zapisy Uczestników!

WSPIERAJĄ NAS:

Miasto Toruń Celmer Toruń Taurus Ochrona Toruń Kujawski Truck Center Pieprz i Wanilia
MK Speed

© Tomasz Niejadlik Media

Mercedes-Benz Club Toruń na Facebooku