Mercedes SL AMG Mercedes Gazelle replika Zloty fanów marki Mercedes-Benz Zlot fanów Mercedes-Benz w Toruniu Mercedes CLS Mk Speed Mercedesy nad panoramą Torunia Mercedes Tomka Cieślaka Mercedes-Benz 190 Mercedes w drifcie Mercedes w wyścigach na 1/4 mili Zabytkowy Mercedes-Benz Mercedesy z różnych lat

AKTUALNOŚCI

Regulamin i karta zgłoszeniowa 11 Ogólnopolskiego Zlotu z Mercedes TC

Regulamin i karta zgłoszeniowa 11 Ogólnopolskiego Zlotu z Mercedes TC

Ruszyliśmy z zapisami na na nasz najbliższy zlot, który odbędzie się w dniach 07-09 czerwca 2019 w Ciechocinku i Toruniu!

Zapisy potrwają do 29 maja włącznie. Osoby zainteresowane proszone są jednak o możliwie szybkie dokonywanie zgłoszeń. Jeżeli ktoś będzie szybciej pewien swojego udziału w zlocie, to prosimy, ażeby nie zwlekać do końca zapisów. Ma to dla nas spore znaczenie organizacyjne.

Tegoroczny zlot jest organizowany według nieco zmienionej formuły w porównaniu z tymi odbywającymi się w latach 2009-2017. Z naszych dotychczasowych imprez najbardziej przypomina on nasz pierwszy ogólnopolski zlot (2008) i jubileuszowy zlot zabytkowych Mercedesów, który w 2016 roku przygotowaliśmy z okazji 130-lecia marki (Mercedes-Benz Meeting 130th Anniversary). Nie będzie on miał charakteru wielkiego, masowego spotkania fanów marki. Będzie nieco bardziej kameralny (co nie musi znaczyć, że mały!), ale przez to jeszcze bardziej nastawiony na wspólną turystykę i integrację. Bardzo zależy nam na wyjątkowej atmosferze, wyjątkowych ludziach i wyjątkowych samochodach, godnie reprezentujących prestiż i legandę marki Mercedes-Benz. Taka koncepcja zlotu nie przewiduje opcji jednodniowej, jak miało to miejsce w przypadku zlotów w latach 2009-2017!

ZAPRASZAMY!

------

DECYZJĄ DYREKCJI STOWARZYSZENIA z dn. 25.05.2019 W ZWIĄZKU Z ZEWNĘTRZNYMI UWARUNKOWANIAMI DOT. BAZY HOTELOWEJ ZLOT NIE ODBĘDZIE SIĘ WEDŁUG PLANOWANEJ FORMUŁY!

WSPIERAJĄ NAS:

Miasto Toruń Celmer Toruń Taurus Ochrona Toruń Kujawski Truck Center Pieprz i Wanilia
MK Speed

© Tomasz Niejadlik Media

Mercedes-Benz Club Toruń na Facebooku