Mercedes SL AMG Mercedes Gazelle replika Zloty fanów marki Mercedes-Benz Zlot fanów Mercedes-Benz w Toruniu Mercedes CLS Mk Speed Mercedesy nad panoramą Torunia Mercedes Tomka Cieślaka Mercedes-Benz 190 Mercedes w drifcie Mercedes w wyścigach na 1/4 mili Zabytkowy Mercedes-Benz Mercedesy z różnych lat

AKTUALNOŚCI

ORSZAK WESELNY DLA PATRYKA I DOMINIKI (24.07)

ORSZAK WESELNY DLA PATRYKA I DOMINIKI (24.07)

W najbliższą sobotę, 24. lipca, obecny Prezes naszego klubu, Patryk Glaubert, i jego wybranka Dominika powiedzą sobie sakramentalne "TAK". Chcemy towarzyszyć im w tym jakże szczególnym dla nich dniu.

Dla naszej Młodej Pary organizujemy "gwiezdny" orszak ślubny. O godz. 15.00 kolumna złożona z Mercedesów wyruszy z parkingu Centrum Handlowego "Kometa" (ul. Grudziądzka 162, Toruń) w stronę Chełmna. Nasza grupa będzie zbierała się po lewej stronie parkingu (wjeżdżając od strony miasta). Osoby zainteresowane prosimy o punktualność.
Ślub odbędzie się w Kościele Parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Lisewie (pow. chełmiński). Tuż po uroczystości orszak ślubny wyruszy w stronę Warszewic (pow. toruński, gm. Łubianka), gdzie odbędzie się zabawa weselna.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

WSPIERAJĄ NAS:

Miasto Toruń Celmer Toruń Taurus Ochrona Toruń Kujawski Truck Center Pieprz i Wanilia
MK Speed

© Tomasz Niejadlik Media

Mercedes-Benz Club Toruń na Facebooku