Mercedes SL AMG Mercedes Gazelle replika Zloty fanów marki Mercedes-Benz Zlot fanów Mercedes-Benz w Toruniu Mercedes CLS Mk Speed Mercedesy nad panoramą Torunia Mercedes Tomka Cieślaka Mercedes-Benz 190 Mercedes w drifcie Mercedes w wyścigach na 1/4 mili Zabytkowy Mercedes-Benz Mercedesy z różnych lat

AKTUALNOŚCI

SPOTKANIE SZKOLENIOWO-SPORTOWO-INTEGRACYJNE W MOTOPARKU

SPOTKANIE SZKOLENIOWO-SPORTOWO-INTEGRACYJNE W MOTOPARKU

W niedzielę 03 października odbędzie się nasze klubowe spotkanie, w ramach którego wszyscy, którzy opłacili tegoroczną klubową składkę bądź uczynią to maksymalnie do 30.09, będą mogli wziąć udział w kompleksowym, profesjonalnym szkoleniu dla kierowców.

Na wydarzenie składają się:

- kompleksowe szkolenie w zakresie doskonalenia techniki jazdy, prowadzone przez dwóch doświadczonych instruktorów;
- klubowa impreza integracyjna przy grillu;
- mini-zawody sportowe dla chętnych Mercedes Mini Cup na zasadach time attack z elektronicznym pomiarem czasu
- sesja fotograficzna klubowiczów i ich aut na zakończenie wydarzenia.
Szkolenie w zakresie doskonalenia techniki jazdy będzie kompleksowe, obejmujące zarówno teorię, jak i praktykę. Część praktyczna będzie odbywała się na drugim obiekcie MotoPark Toruń / Toruńskiej Akademii Jazdy, który znajduje się w kameralnym położeniu na końcu toruńskiego lotniska w otoczeniu pól i lasu. Do szkolenia zostaną wykorzystane m.in. płyta poślizgowa i krąg poślizgowy. Wszystko będzie odbywało się w bardzo bezpiecznych warunkach, zarówno dla kierowców, jak i ich aut. Zostanie wykorzystany też Safety House (tzw. Dom Bezpieczeństwa), w którym znajdują się m.in. symulatory dachowania, zderzeniowy, waga przeciążeniowa, tester refleksu i szereg innych urządzeń służących profesjonalnym szkoleniom.
Osoby zmęczone szkoleniem lub nieco mniej nim zainteresowane, będą mogły posilić się przy grillu, który będzie na obiekcie, gdzie będą prowadzone zajęcia praktyczne.
Na zakończenie na lotnisku w obrębie obiektu szkoleniowego odbędą się mini-zawody dla chętnych Mercedes Mini Cup na zasadach time attack (rywalizacja o jak najlepszy czas jednego okrążenia) z elektronicznym pomiarem czasu. Na najlepszych będą czekały puchary.
Przypominamy, JEDYNYM WARUNKIEM, który trzeba spełnić, żeby wziąć udział w tym wydarzeniu, jest OPŁACENIE TEGOROCZNEJ SKŁADKI KLUBOWEJ wynoszącej raptem 100zł (standardowy koszt samego takiego szkolenia na własnym aucie to wydatek kilkuset złotych!). Zapraszamy też tych wszystkich, którzy nie są klubowiczami, a chcieliby uczestniczyć w tej imprezie i DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO KLUBU (także w tym przypadku wystarczy jedynie opłacić tegoroczną składkę członkowską!). Co więcej, wszyscy klubowicze z opłaconą składką w najbliższych tygodniach otrzymają NOWĄ, HAFTOWANĄ KOSZULKĘ KLUBOWĄ!

 

Wpłaty składki członkowskiej w wysokości 100 ZŁOTYCH prosimy kierować na klubowe konto:
Mercedes Toruń Club
Bank Pekao S.A.
Nr 89 1240 1936 1111 0010 8964 5805
w treści wpisując „Składka członkowska 2021”.
W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy pisać wiadomość przez FB (priv), na adres e-mail kontakt@mercedestorunclub.pl lub dzwonić pod numer 605 58 57 51
PROGRAM SPOTKANIA SZKOLENIOWO-SPORTOWO-INTEGRACYJNEGO Mercedes Toruń Club (03. 10, MotoPark Toruń)
NIEDZIELA, 03 PAŹDZIERNIKA
09.30-10.30 – zebranie Zarządu Mercedes Toruń Club i Komisji Rewizyjnej MTC
10.30-10.40 – powitanie gości, krótkie omówienie bieżących spraw klubowych
10.45-11.30 – część teoretyczna szkolenia w zakresie doskonalenia techniki jazdy
11.30-11.40 – przerwa kawowa
11.40-12.25 – część szkolenia w Safety House (Domu Bezpieczeństwa) z użyciem urządzeń, m.in. symulatorów (zderzeniowego, dachowania), wagi przeciążeniowej, testera refleksu i innych
12.30-14.00 – część praktyczna szkolenia na drugim obiekcie ODTJ MotoPark na lotnisku Aeroklubu Pomorskiego (obiekt zamknięty, szkolenie m.in. na płytach poślizgowych)
14.00-14.30 – obiad z grilla
14.30-15.45 – dalsza część praktyczna szkolenia
15.45-16.00 – podsumowanie szkolenia
16.00-17.00 – Mercedes Mini Cup (mini-zawody dla chętnych, próba sportowa na płycie lotniska)
17.00 – podsumowanie i oficjalne zakończenie spotkania, dekoracja zwycięzców próby sportowej, sesja fotograficzna klubowiczów i aut).

WSPIERAJĄ NAS:

Miasto Toruń Celmer Toruń Taurus Ochrona Toruń Kujawski Truck Center Pieprz i Wanilia
MK Speed

© Tomasz Niejadlik Media

Mercedes-Benz Club Toruń na Facebooku