Mercedes SL AMG Mercedes Gazelle replika Zloty fanów marki Mercedes-Benz Zlot fanów Mercedes-Benz w Toruniu Mercedes CLS Mk Speed Mercedesy nad panoramą Torunia Mercedes Tomka Cieślaka Mercedes-Benz 190 Mercedes w drifcie Mercedes w wyścigach na 1/4 mili Zabytkowy Mercedes-Benz Mercedesy z różnych lat

AKTUALNOŚCI

WALNE ZEBRANIE KLUBU - 11 PAŹDZIERNIKA, ARENA TORUŃ!

WALNE ZEBRANIE KLUBU - 11 PAŹDZIERNIKA, ARENA TORUŃ!

We wtorek 11.10 w sali konferencyjnej hali Arena Toruń odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Mercedes Toruń Club. Początek o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich klubowiczów!

To nasze najważniejsze klubowe zebranie, odbywające się zaledwie raz na cztery lata. Podsumujemy to, co działo się w naszym stowarzyszeniu w tym okresie oraz wspólnie wytyczymy dalsze kierunki rozwoju klubu i szczegółowe działania, które mają do tego  celu prowadzić. Najwyższa władza klubu, czyli właśnie ogół Członków Mercedes Toruń Club, zgromadzony w postaci Walnego Zebrania, wybierze swoich przedstawicieli, czyli Zarząd, Komisję Rewizyjną i Sąd Koleżeński na kolejną czteroletnią kadencję. Z racji na to, że w tym roku przypada jubileusz 15-lecie powstania klubu, część obrad poświęcimy na omówienie szczegółów związanych z zakończeniem tych obchodów. Uroczysta jubileuszowa gala jest zaplanowana na sobotę 05 listopada i odbędzie się w Hotelu Filmar****. W tej imprezie będą mogli uczestniczyć nie tylko formalni członkowie Mercedes Toruń Club i ich osoby towarzyszące, ale też wszyscy sympatycy naszego stowarzyszenia, przedstawiciele zaprzyjaźnionych grup i pozostałe osoby, które tego wieczoru wspólnie z nami chciałyby świętować ten jubileusz. Liczymy też na udział władz miasta.

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Mercedes Toruń Club odbędzie się w hali Arena Toruń przy ul. gen. J. Bema 73/89 (sala konferencyjno-bankietowa na parterze, wejście z boku budynku obok działającego w tym kompleksie Hotelu Meeting) we wtorek 11.10. Początek o godz. 17.30.
Przypominamy, że w obradach będą mogły wziąć udział te osoby, które mają opłaconą tegoroczną składkę członkowską (100zł) lub uczynią to do momentu rozpoczęcia zebrania.


WSPIERAJĄ NAS:

Miasto Toruń Celmer Toruń Taurus Ochrona Toruń Kujawski Truck Center Pieprz i Wanilia
MK Speed

© Tomasz Niejadlik Media

Mercedes-Benz Club Toruń na Facebooku