Mercedes SL AMG Mercedes Gazelle replika Zloty fanów marki Mercedes-Benz Zlot fanów Mercedes-Benz w Toruniu Mercedes CLS Mk Speed Mercedesy nad panoramą Torunia Mercedes Tomka Cieślaka Mercedes-Benz 190 Mercedes w drifcie Mercedes w wyścigach na 1/4 mili Zabytkowy Mercedes-Benz Mercedesy z różnych lat

AKTUALNOŚCI

Zlot - opcja wpisowego bez noclegu!

Zlot - opcja wpisowego bez noclegu!

W związku z dużą ilością zapytań i sugestii, głównie od posiadaczy "gwiazd" z terenu Kujawsko-Pomorskiego, zdecydowaliśmy się wprowadzić dodatkowy wariant wpisowego, dla osób nie korzystających z naszej bazy noclegowej i śniadań. Koszt: 270zł./os.

 

KARTA ZGŁOSZENIA

Osoby zainteresowane tą opcją wpisowego prosimy wypełnienie załączonej, powyższej karty zgłoszeniowej i przesłanie jej w jak najkrótszym terminie (nie później niż do 13.09!) na nasz adres e-mail: kontakt@mercedestorunclub.pl. Razem z kartą zgodnie z regulaminem prosimy o przesłanie conajmniej kilku poglądowych zdjęć zgłaszanego do udziału w zlocie samochodu wraz z jego podstawowym opisem (m.in. model, rocznik, stopień oryginalności konstrukcji w odniesieniu do stanu fabrycznego).

Zdjęć nie muszą załączać osoby, których samochody pomyślnie przeszły weryfikację dokonaną przez naszą komisję techniczną podczas OLDTIMER SEARCH, w trakcie dwóch ostatnich edycji Ogólnopolskich Zlotów Mercedes-Benz w Toruniu (tj. VIII i IX Zlot).

W karcie zgłoszeniowej znajduje się deklaracja, w ramach której posiadacz auta zgłoszonego do udziału w Zlocie, potwierdza należyty stan techniczny danego samochodu.

Po otrzymaniu ww. e-maila wraz z kartą zgłoszeniową, opisem pojazdu i jego zdjęciami Organizator w ciągu maksymalnie 48 godzin wysyła nadawcy wiadomość zwrotną potwierdzającą, czy zgłaszany pojazd został dopuszczony do udziału w Zlocie.

Jeżeli Organizator poinformuje Zgłaszającego, że pojazd pozytywnie przeszedł weryfikację, a tym samym karta zgłoszeniowa została przyjęta, obowiązkiem Uczestnika jest dokonanie wpłaty wpisowego.

!!! Warunkiem przyjęcia tego typu zgłoszenia jest wpłacenie wpisowego na konto BANK BGŻ BNP PARIBAS nr 87 2030 0045 1110 0000 0363 2450

(z dopiskiem „Mercedes Zlot Jubileuszowy – wpisowe”).

Ostateczny termin składania zgłoszeń i uiszczenia wpisowego w tym wariancie zgłoszenia upływa z dniem 13.09!

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy dzwonić pod numer: (+48) 605 58 57 51.

WSPIERAJĄ NAS:

Miasto Toruń Celmer Toruń Taurus Ochrona Toruń Kujawski Truck Center Pieprz i Wanilia
MK Speed

© Tomasz Niejadlik Media

Mercedes-Benz Club Toruń na Facebooku