Mercedes SL AMG Mercedes Gazelle replika Zloty fanów marki Mercedes-Benz Zlot fanów Mercedes-Benz w Toruniu Mercedes CLS Mk Speed Mercedesy nad panoramą Torunia Mercedes Tomka Cieślaka Mercedes-Benz 190 Mercedes w drifcie Mercedes w wyścigach na 1/4 mili Zabytkowy Mercedes-Benz Mercedesy z różnych lat

ZLOTY

Pobierz regulamin i kartę zgłoszeniową

Pobierz regulamin i kartę zgłoszeniową

Jest już pełny regulamin V Ogólnopolskiego Zlotu Mercedesa w Toruniu. Dzięki temu już przyjmowane są zgłoszenia od uczestników.

Już niemal wszystko jasne! Wiadomo jak w bardzo dużym przybliżeniu będzie wyglądał jubileuszowy, piąty ogólnopolski zlot fanów marki Mercedes-Benz w Toruniu. Najważniejsze szczegóły zawiera regulamin imprezy (do pobrania pod spodem). Znajduje się tam m.in. PROGRAM ZLOTU, WYSOKOŚĆ WPISOWEGO w poszczególnych opcjach i opis sposobu dokonania ZGŁOSZENIA (szczególnie istotne dla zlotowiczów zamierzających skorzystać z noclegów i posiłków zapewnianych przez organizatora). Aby tego dokonać trzeba wypełnić załączoną również pod spodem KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ.

Osoby zainteresowane zachęcamy do możliwie szybkiego dokonywania zgłoszeń. Rezerwacja miejsc noclegowych prowadzona będzie do wyczerpania zarezerwowanej przez organizatora liczby wolnych pokoi w hotelach . Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!

Dokumenty do pobrania

WSPIERAJĄ NAS:

Miasto Toruń Celmer Toruń Taurus Ochrona Toruń Kujawski Truck Center Pieprz i Wanilia
MK Speed

© Tomasz Niejadlik Media

Mercedes-Benz Club Toruń na Facebooku